WooCommerce Multilingual & Multicurrency 5.2.0 - en to pl translation catalogue (620 entries)

en: "%1$s" shipping class cost in %2$s
pl: Koszt wysyłki klasy „%1$s” w %2$s

en: %1$d %2$s are missing translations.
pl: Brakuje tłumaczeń dla %1$d %2$s.

en: %1$d %2$s is missing translations.
pl: Brakuje tłumaczeń dla %1$d %2$s.

en: %1$d %2$s translation missing.
pl: Brakuje %1$d tłumaczenia %2$s.

en: %1$d %2$s translations missing.
pl: Brakuje %1$d tłumaczeń %2$s.

en: %d items
pl: %d elementów

en: %d products left
pl: Zostało %d produktów

en: %s do not require translation.
pl: %s nie wymagają tłumaczenia.

en: %s is currently translating all your products automatically.
pl: %s aktualnie tłumaczy wszystkie Twoje produkty automatycznie.

en: %s is installed and active.
pl: Wtyczka %s została zainstalowana i uruchomiona.

en: %s is not active.
pl: Wtyczka %s nie jest uruchomiona.

en: %s is not required in order to run WooCommerce Multilingual & Multicurrency but it’s recommended if you want to use separate product images and galleries for different languages.
pl: Wtyczka %s nie jest wymagana do działania WooCommerce Multilingual, ale jest zalecana, jeżeli chcesz korzystać z osobnych zdjęć i galerii produktu dla różnych języków.

en: %s is not set up.
pl: Nie ustawiono %s.

en: %s is set up.
pl: Ustawiono %s.

en: %s translation
pl: Tłumaczenie %s

en: (Space)
pl: (Spacja)

en: (previous value: %s)
pl: (poprzednia wartość: %s)

en: -- Choose a widget area --
pl: -- Wybierz obszar widżetu --

en: --Attribute--
pl: --Atrybut--

en: --Taxonomy--
pl: --Taksonomia--

en: 1454.07 &raquo; 1450 when set to 10
pl: 1454.07 &raquo; 1450, kiedy ustawiono na 10

en: 1454.07 &raquo; 1454 when set to 1
pl: 1454.07 &raquo; 1454, kiedy ustawiono na 1

en: 1454.07 &raquo; 1500 when set to 100
pl: 1454.07 &raquo; 1500, kiedy ustawiono na 100

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%1$s</code> translations to version <code>%2$s</code>.
pl: <strong>Dostępne tłumaczenie WooCommerce </strong> &#8211; Zainstaluj, aby zaktualizować swoje tłumaczenia <code>%1$s</code> do wersji <code>%2$s</code>.

en: API key (required)
pl: Klucz API (wymagany)

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Action
pl: Działanie

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
pl: Działanie nie powiodło się. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Actions
pl: Akcje

en: Add Currencies
pl: Dodaj waluty

en: Add a currency switcher to your store
pl: Dodać przełącznik walut do swojego sklepu

en: Add a new currency switcher to a widget area
pl: Dodaj nowy przełącznik waluty do obszaru widżetu

en: Add currency
pl: Dodaj walutę

en: Add new currency
pl: Dodaj nową walutę

en: Add separate download files for translations when translating products
pl: Dodaj oddzielne pliki do pobrania dla produktów w innych językach podczas tłumaczenia produktów

en: Add separate download files for translations when you translate this product
pl: Dodaj oddzielne pliki do pobrania dla tłumaczeń podczas tłumaczenia tego produktu

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: Additional CSS
pl: Dodatkowy CSS

en: All %1$s have the same %2$s assignments.
pl: Wszystkie %1$s mają ten sam przydział%2$s.

en: All %s are translated.
pl: Wszystkie %s zostały przetłumaczone.

en: All Accounts
pl: Wszystkie rachunki

en: All categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All countries
pl: Wszystkie kraje

en: All countries except
pl: Wszystkie kraje z wyjątkiem

en: All countries except...
pl: Wszystkie kraje z wyjątkiem...

en: All countries except:
pl: Wszystkie kraje z wyjątkiem:

en: All currency switchers in your site are affected by the settings in this section.
pl: Ustawienia w tej sekcji wpływają na wszystkie przełączniki waluty na Twojej stronie.

en: All in selected currency
pl: Wszystko w wybranej walucie

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: All statuses
pl: Wszystkie statusy

en: All the products will be removed from the current order in order to change the currency
pl: Wszystkie produkty zostaną usunięte z bieżącego zamówienia w celu zmiany waluty

en: All the products will be removed from the current order in order to change the language
pl: Wszystkie produkty zostaną usunięte z bieżącego zamówienia w celu zmiany języka

en: All translation statuses
pl: Wszystkie statusy tłumaczeń

en: Allow viewing products in languages they are not translated to but %1$sdisplay their content in the default language%2$s
pl: Zezwalaj na wyświetlanie produktów w językach, na które nie zostały przetłumaczone, ale %1$swyświetlaj ich zawartość w języku domyślnym%2$s

en: Allowed HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>
pl: Dopuszczalne znaczniki HTML: <img> <span> <u> <strong> <em>

en: And more!
pl: I jeszcze więcej!

en: Apply
pl: Zastosuj

en: At least one currency must be enabled for this language!
pl: Co najmniej jedna waluta musi być włączona dla tego języka!

en: At least one of these fields is required: title, content or excerpt
pl: Co najmniej jedno z tych pól jest wymagane: tytuł, treść lub streszczenie

en: Attribute Slug
pl: Slug atrybutu

en: Attribute slug: %s
pl: Slug atrybutu: %s

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Automatic Exchange Rates
pl: Automatyczne kursy wymiany

en: Autosubtract amount
pl: Kwota odejmowana automatycznie

en: Available parameters
pl: Dostępne parametry

en: Bank Account
pl: Rachunek bankowy

en: Because this site uses the default permalink structure, you cannot use slug translation for product permalinks.
pl: Ponieważ ta witryna wykorzystuje domyślną strukturę odnośników stałych, nie możesz korzystać z tłumaczenia slugów dla odnośników stałych do produktów.

en: Blue
pl: Niebieski

en: Booking currency
pl: Waluta rezerwacji

en: Bookings
pl: Rezerwacje

en: Border
pl: Ramka

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: By default, show reviews in all languages
pl: Domyślnie wyświetlaj opinie we wszystkich językach

en: Caching may cause currency display issues for your customers if you are using the multicurrency feature.
pl: Stosowanie pamięci podręcznej może spowodować problemy z wyświetlaniem walut po stronie Twoich klientów, jeżeli korzystasz z funkcji wielu walut.

en: Calculate costs in other currencies automatically
pl: Automatycznie wylicz koszty w innych walutach

en: Calculate prices in other currencies automatically
pl: Automatycznie oblicz ceny w innych walutach

en: Calculate shipping costs in other currencies automatically
pl: Automatycznie oblicz koszty wysyłki w innych walutach

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel (stay with the Translation Editor)
pl: Anuluj (korzystaj z Edytora Tłumaczeń)

en: Cannot get exchange rates. Connection failed.
pl: Nie można pobrać kursów wymiany. Błąd połączenia.

en: Cart
pl: Koszyk

en: Categories
pl: Kategorie

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change default language
pl: Zmień język domyślny

en: Changes in these translations will affect terms in general! ( Not only for this product )
pl: Zmiany w tych tłumaczeniach ogólnie wpłyną na frazy! (Nie tylko dla tego produktu)

en: Cheatin' huh?
pl: Nieuczciwie, prawda?

en: Checkout
pl: Do kasy

en: Checkout &rarr; Pay
pl: Do kasy &rarr; Zapłać

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Choose which currency to display when a client switches languages
pl: Wybierz walutę, która ma być wyświetlana, gdy klient zmieni język

en: Choose which product attributes you want to translate
pl: Zdecydować, które atrybuty produktów mają być przetłumaczone

en: Choose which products to translate
pl: Wybierz produkty do tłumaczenia

en: Clear all colors
pl: Wyczyść wszystkie kolory

en: Clear list
pl: Wyczyść listę

en: Click continue to create missing WooCommerce pages translate your store pages into the following languages:
pl: Naciśnij przycisk kontynuuj, aby stworzyć brakujące strony WooCommerce i przetłumaczyć strony sklepu na następujące języki:

en: Click continue to translate your store pages into the following languages:
pl: Naciśnij przycisk kontynuuj, aby przetłumaczyć strony sklepu na następujące języki:

en: Click to see the prices in the other currencies as they are currently shown on the front end.
pl: Kliknij, aby wyświetlić ceny w innych walutach w ten sam sposób, w jaki są aktualnie wyświetlane po stronie klienta.

en: Client ID
pl: Identyfikator klienta

en: Client Location
pl: Lokalizacja klienta

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Color theme
pl: Motyw koloru

en: Composite Products ( Components )
pl: Wyroby złożone (Elementy składowe)

en: Composite Products ( Scenarios )
pl: Produkty złożone (scenariusze)

en: Configuration Warnings
pl: Ostrzeżenia dotyczące konfiguracji

en: Configure multicurrency for multilingual sites
pl: Skonfiguruj funkcję wielowalutowości dla witryn wielojęzycznych

en: Configure multicurrency mode
pl: Skonfiguruj tryb wielowalutowy

en: Configure per country availability for this payment gateway
pl: Skonfiguruj dostępność tej formy płatności dla każdego kraju

en: Configure products slug translation
pl: Skonfiguruj tłumaczenia slugów produktów

en: Configure specific product properties that should be synced to translations.
pl: Skonfiguruj konkretne właściwości produktu, które należy zsynchronizować z tłumaczeniami.

en: Configure thumbnail and gallery synchronization to translations.
pl: Skonfiguruj synchronizację miniatury i galerii z tłumaczeniami.

en: Congrats! You've just earned some money using WooCommerce Multilingual & Multicurrency.
pl: Gratulacje! Właśnie zarobiłeś(-aś) pieniądze, korzystając z WooCommerce Multilingual & Multicurrency.

en: Content
pl: Treść

en: Content / Description
pl: Zawartość / Opis

en: Continue
pl: Dalej

en: Core
pl: Podstawa

en: Costs and values in custom currencies
pl: Koszty i wartości w walutach niestandardowych

en: Country availability
pl: Dostępność w krajach

en: Create custom pricing in each currency
pl: Stworzyć niestandardowy cennik dla każdej waluty

en: Create missing translations
pl: Utwórz brakujące tłumaczenia

en: Create store pages in all your site's languages
pl: Utworzyć strony sklepu we wszystkich językach Twojej witryny

en: Currencies
pl: Waluty

en: Currencies order updated
pl: Zaktualizowano kolejność walut

en: Currencies to display for each language
pl: Waluty do wyświetlenia w każdym języku

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency - no orders found
pl: Waluta - nie znaleziono zamówień

en: Currency Position
pl: Pozycja waluty

en: Currency Preview
pl: Podgląd waluty

en: Currency available in
pl: Waluta dostępna w

en: Currency displayed first
pl: Waluta wyświetlana jako pierwsza

en: Currency settings for %s
pl: Ustawienia waluty dla %s

en: Currency switcher
pl: Przełącznik walut

en: Currency switcher colors
pl: Kolory przełącznika waluty

en: Currency switcher options
pl: Opcje przełącznika walut

en: Currency switcher preview
pl: Podgląd przełącznika walut

en: Currency switcher style
pl: Styl przełącznika walut

en: Current currency background color
pl: Kolor tła bieżącej waluty

en: Current currency font color
pl: Kolor czcionki bieżącej waluty

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Currently, there are %s variations that need to be created.
pl: Aktualnie konieczne jest stworzenie %s wariantów.

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Custom Product attributes
pl: Niestandardowe atrybuty produktu

en: Custom Tabs
pl: Zakładki niestandardowe

en: Custom Taxonomies
pl: Taksonomie niestandardowe

en: Custom field %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
pl: Zmieniono konfigurację pola personalizacji %s w pliku wpml-config.xml!

en: Custom settings for %s
pl: Ustawienia niestandardowe dla %s

en: Custom taxonomy %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
pl: Zmieniono konfigurację taksonomii spersonalizowanej %s w pliku wpml-config.xml!

en: Custom type %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
pl: Zmieniono konfigurację typu spersonalizowanego %s w pliku wpml-config.xml!

en: Customize the currency switcher
pl: Spersonalizuj przełącznik waluty

en: Daily
pl: Codziennie

en: Date
pl: Data

en: Decide if you want to add multiple currencies to your store
pl: Zdecydować, czy chcesz dodać wiele walut do swojego sklepu

en: Decimal Separator
pl: Separator dziesiętny

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 1/6]
en: Some taxonomies in your site are forced to be untranslatable. This is causing a problem when you're trying to run a multilingual WooCommerce site.
pl: Niektóre taksonomie w Twojej witrynie są w sposób wymuszony nieprzetłumaczalne. Powoduje to problemy, kiedy próbujesz uruchomić wielojęzyczną witrynę WooCommerce.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 2/6]
en: A plugin or the theme are probably doing this.
pl: Jest to prawdopodobnie powodowane przez wtyczkę lub motyw.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 3/6]
en: What you can do:
pl: Oto, co możesz zrobić:

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 4/6]
en: 1. Temporarily disable plugins and see if this message disappears.
pl: 1. Tymczasowo wyłącz wtyczki, aby sprawdzić, czy ten komunikat zniknie.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 5/6]
en: 2. Temporarily switch the theme and see if this message disappears.
pl: 2. Tymczasowo zmień motyw, aby sprawdzić, czy ten komunikat zniknie.

[ctx: Default taxonomies must be translatable: 6/6]
en: It's best to contact %s, tell that you're getting this message and offer to send a Duplicator copy of the site. We will work with the theme/plugin author and fix the problem for good. In the meanwhile, we'll give you a temporary solution, so you're not stuck.
pl: Zalecamy skontaktować się z %s, i przekazanie im informacji o widocznym komunikacie. Można również zaproponować przesłanie kopii Duplikatora witryny. Będziemy pracować z autorem motywu/wtyczki aby naprawić ten problem. Do tego czasu, przedstawiamy rozwiązanie tymczasowe, aby nie trzymać Cię w miejscu.

en: Default: %name% (%1$symbol%) - %2$code%
pl: Domyślnie: %name% (%1$symbol%) - %2$code%

en: Define how to display product reviews on the product page by default. The customer will be still able to filter reviews by language.
pl: Zdefiniuj domyślny sposób wyświetlania opinii o produkcie na stronie produktu. Klient będzie nadal miał możliwość filtrowania opinii według języka.

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Determined automatically based on exchange rate
pl: Ustalone automatycznie w oparciu o kurs wymiany

en: Disable %1$s for %2$s
pl: Wyłącz %1$s dla %2$s

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Dismiss
pl: Porzuć

en: Display original images on the translated product front page if images not specified
pl: Wyświetlaj oryginalne obrazy na przetłumaczonej stronie produktu, jeżeli nie wybrano innych obrazów

en: Do not allow viewing products in languages they are not translated to
pl: Nie zezwalaj na wyświetlanie produktów w językach, na które nie zostały przetłumaczone

en: Do you want to add more currencies to your store?
pl: Czy chcesz dodać więcej walut do swojego sklepu?

en: Done!
pl: Gotowe!

en: Down
pl: W dół

en: Download Files
pl: Pobierz pliki

en: Download Files for Variation #%s
pl: Pobierz pliki dla wariantu #%s

en: Downloading translations... Please don't close this page.
pl: Pobieranie tłumaczeń... Nie zamykaj tej strony.

en: Draft
pl: Kopia robocza

en: Drag and drop the currencies to change their order
pl: Przeciągnij i upuść waluty, aby zmienić ich kolejność

en: Duplicate terms ( please select attribute ):
pl: Powielone pojęcia ( wybierz atrybut ):

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit %s Currency Switcher
pl: Edytuj przełącznik waluty %s

en: Edit My Address
pl: Edytuj adres

en: Edit Product Currency Switcher
pl: Edytuj przełącznik waluty produktu

en: Edit currency switcher
pl: Edytuj przełącznik waluty

en: Edit this item
pl: Edytuj ten element

en: Edit this item inline
pl: Edytuj ten element w tekście

en: Edit this product translation
pl: Edytuj tłumaczenie tego produktu

en: Edit translation
pl: Edytuj tłumaczenie

en: Enable %1$s for %2$s
pl: Włącz %1$s dla %2$s

en: Enable automatic exchange rates
pl: Włącz automatyczne kursy wymiany

en: Enable costs in custom currencies
pl: Włącz koszty w walutach niestandardowych

en: Enable the multicurrency mode
pl: Włącz tryb wielowalutowy

en: Enable this if you want to translate attribute values with WooCommerce Multilingual & Multicurrency
pl: Włącz tę opcję, jeżeli chcesz tłumaczyć wartości atrybutów za pomocą WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: Enable/disable
pl: Włącz/wyłącz

en: Endpoint: %s
pl: Punkt końcowy: %s

en: Enter API key
pl: Wpisz klucz API

en: Enter prices in other currencies
pl: Wpisz ceny w innych walutach

en: Excerpt
pl: Streszczenie

en: Exchange Rate
pl: Kurs wymiany

en: Exchange rate = %s exchange rate x (1 + lifting charge / 100)
pl: Kurs wymiany = %s kurs wymiany x (1 + prowizja / 100)

en: Exchange rate updated automatically from %s
pl: Kurs wymiany zaktualizowano automatycznie z %s

en: Exchange rates source
pl: Źródło kursów wymiany

en: Exchange rates updated successfully
pl: Pomyślnie zaktualizowano kursy wymiany

en: Existing translations and variations associated will be deleted.
pl: Istniejące tłumaczenia i skojarzone z nimi warianty zostaną usunięte.

en: External Product
pl: Produkt zewnętrzny

en: File URL
pl: URL pliku

en: Filter
pl: Filtr

en: Fix product_type taxonomy terms
pl: Napraw pojęcia taksonomii product_type

en: Fix translated variations relationships
pl: Napraw relacje przetłumaczonych wariantów

en: Fixer.io API key
pl: klucz API Fixer.io

en: For 1454.07, when the increment for the nearest integer is 100 and the auto-subtract amount is 1, the resulting amount is 1499.
pl: W przypadku 1454,07, kiedy postąpienie do najbliższej liczby całkowitej wynosi 100, a automatycznie odejmowana kwota to 1, kwota ostateczna to 1499.

en: From&hellip;
pl: Od&hellip;

en: Give us <span class="rating">5.0 <i class="otgs-ico-star"></i></span> review now.
pl: Wystaw nam swoją ocenę <span class="rating">5.0 <i class="otgs-ico-star"></i></span>.

en: Global Attributes
pl: Atrybuty globalne

en: Go back
pl: Wstecz

en: Go to the first page
pl: Powrót na pierwszą stronę

en: Go to the last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to the next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Go to the previous page
pl: Powrót do poprzedniej strony

en: Gray
pl: Szary

en: Great! Now you can use Geolocation to determine default currency for chosen languages. You can edit that key in
pl: Świetnie! Teraz możesz korzystać z geolokalizacji do określania domyślnej waluty dla wybranych języków. Ten klucz można edytować w

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Here you can set different prices for the %s in multiple currencies:
pl: Tutaj możesz ustawić różne ceny %s w wielu walutach:

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide This Message
pl: Ukryj tę wiadomość

en: Hide prices in other currencies
pl: Ukryj ceny w innych walutach

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Hover
pl: Najedź

en: How do you feel getting your very first order in foreign language or currency?
pl: Jak się czujesz po otrzymaniu pierwszego zamówienia w obcym języku lub walucie?

en: How do you want to translate your products?
pl: Jak chcesz przetłumaczyć opisy produktów?

en: How to translate attributes
pl: Jak przetłumaczyć atrybuty

en: How to translate product categories
pl: Jak przetłumaczyć kategorie produktów

en: How to translate this?
pl: Jak to przetłumaczyć?

en: I'll do the setup later
pl: Wprowadzę ustawienia później

en: If you are using a page builder to design WooCommerce products, you should only use WPML's Translation Editor.
pl: Jeżeli do projektowania produktów WooCommerce używasz programu do tworzenia stron, korzystaj wyłącznie z Edytora tłumaczeń WPML.

en: If you are using downloadable products, you can choose to have their paths\n                                            synchronized, or seperate for each language.
pl: Jeżeli korzystasz z produktów do pobrania, możesz wybrać, aby ich ścieżki\n były zsynchronizowane albo osobne dla każdego języka.

en: If you have it already, install and activate it. Otherwise, %1$sbuy WPML%2$s.
pl: Jeśli już ją masz, zainstaluj ją i aktywuj. W przeciwnym razie %1$skup wtyczkę WPML%2$s.

en: Image
pl: Obraz

en: Images
pl: Obrazy

en: In order to edit custom attributes you need to use the <a href="%s">custom product translation editor</a>
pl: Aby edytować atrybuty niestandardowe, musisz użyć <a href="%s">edytora tłumaczenia produktu niestandardowego</a>

en: Increment for nearest integer
pl: Zwiększenie dla najbliższej liczby całkowitej

en: Install WooCommerce Pages
pl: Zainstaluj strony WooCommerce

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Invalid currency parameter: "%s"
pl: Nieprawidłowy parametr waluty: "%s"

en: Invalid language parameter: "%s"
pl: Nieprawidłowy parametr języka: "%s"

en: Invalid nonce
pl: Nieprawidłowy identyfikator jednorazowy

en: Invalid taxonomy %s
pl: Błędna taksonomia %s

en: Keep
pl: Zachowaj

en: Keep %s
pl: Zachowaj %s

en: Keep using %s
pl: Nadal korzystaj z %s

en: Label
pl: Etykieta

en: Language
pl: Język

en: Last Modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Last updated: %s
pl: Ostatnia aktualizacja: %s

en: Learn how to generate a free license key
pl: Dowiedz się, jak wygenerować bezpłatny klucz licencyjny

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Left
pl: Do lewej

en: Left with space
pl: Z lewej ze spacją

en: Let's continue
pl: Dalej

en: Let's make your WooCommerce store multilingual
pl: Niech Twój sklep WooCommerce będzie wielojęzyczny

en: Lifting charge
pl: Prowizja

en: Live Publishable Key
pl: Czynny klucz publiczny

en: Live Secret Key
pl: Czynny klucz tajny

en: Loading ...
pl: Wczytywanie...

en: Location based
pl: Na podstawie lokalizacji

en: Logout
pl: Wylogowanie

en: Looks like you are upgrading from a previous version of WooCommerce Multilingual & Multicurrency. Would you like to automatically create translated variations and images?
pl: Wygląda na to, że aktualizujesz poprzednią wersję WooCommerce Mutlilingual & Multicurrency. Czy chcesz automatycznie utworzyć przetłumaczone warianty i obrazy?

en: Lost Password
pl: Nie pamiętam hasła

en: Make your store multilingual
pl: Niech Twój sklep będzie wielojęzyczny

en: Manually
pl: Ręcznie

en: MaxMind Licence Key
pl: Klucz licencji MaxMind

en: Merchant ID
pl: Identyfikator sprzedawcy

en: Monthly on the
pl: Raz w miesiącu

en: Monthly on the %s
pl: Co miesiąc %s

en: More details
pl: Więcej szczegółów

en: Multi-currency is enabled, but no secondary currencies have been set. %1$sAdd secondary currency%2$s.
pl: Włączono obsługę wielu walut, ale nie ustawiono żadnych walut dodatkowych. %1$sDodaj walutę dodatkową%2$s.

en: Multi-currency is not enabled.
pl: Nie włączono obsługi wielu walut.

en: Multi-currency settings
pl: Ustawienia wielu walut

en: Multicurrency
pl: Wielowalutowość

en: Multicurrency Settings
pl: Ustawienia wielowalutowości

en: Multicurrency documentation
pl: Więcej o obsłudze wielu walut

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczność

en: Multilingual Content Setup
pl: Ustawienia zawartości wielojęzycznej

en: Multilingual Settings
pl: Ustawienia wielojęzyczności

en: Multiple Currencies
pl: Wiele walut

en: My Account
pl: Moje konto

en: N/A
pl: N/D

en: Name
pl: Nazwa

en: Native WooCommerce product editing screen
pl: Wbudowany ekran edycji produktu WooCommerce

en: Nearest
pl: Najbliższe

en: Needs updating
pl: Wymaga aktualizacji

en: New Widget Area Currency Switcher
pl: Nowy przełącznik waluty w obszarze widżetu

en: No - dismiss
pl: Nie - pomiń

en: No products found
pl: Nie znaleziono produktu

en: No shipping class cost in %s
pl: Brak klasy kosztów wysyłki w %s

en: No, use only one currency
pl: Nie, korzystaj tylko z jednej waluty

en: Normal
pl: Normalny

en: Not sure which option to choose? Read about %1$spotential issues when switching languages and currencies while the cart has items%2$s.
pl: Nie wiesz, którą opcję wybrać? Przeczytaj o %1$spotencjalnych problemach przy przełączaniu języków i walut, kiedy koszyk zawiera produkty%2$s.

en: Not translated or needs updating
pl: Nieprzetłumaczone lub wymaga aktualizacji

en: Not yet supported
pl: Jeszcze nieobsługiwane

en: Number of Decimals
pl: Liczba miejsc po przecinku

en: OK (translate with the WordPress editor)
pl: OK (przetłumacz za pomocą edytora WordPressa)

en: One or more WooCommerce pages have not been created.
pl: Nie utworzono jednej lub więcej stron WooCommerce.

en: Only numeric
pl: Tylko liczby

en: Options
pl: Opcje

en: Order Received
pl: Przyjęto zamówienie

en: Order currency:
pl: Waluta zamówienia:

en: Order of currencies
pl: Kolejność walut

en: Original
pl: Oryginalny

en: Original Slug
pl: Oryginalny slug

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Other currency background color
pl: Kolor tła inne waluty

en: Other currency font color
pl: Kolor czcionki innej waluty

en: Parent product: %s
pl: Produkt nadrzędny: %s

en: PayPal Email
pl: E-mail PayPal

en: Payment Gateways
pl: Sposoby płatności

en: Pending
pl: Oczekuje

en: Permalink settings
pl: Ustawienia permalinku

en: Person Type Name
pl: Nazwa rodzaju osób

en: Person Types
pl: Rodzaje osób

en: Please add another currency to fully utilize multicurrency mode. If you do not need multiple currencies, you can disable this setting to improve your site's performance.
pl: Dodaj kolejną walutę, aby w pełni wykorzystać tryb wielowalutowy. Jeżeli nie potrzebujesz wielu walut, możesz wyłączyć to ustawienie i tym samym poprawić wydajność swojej witryny.

en: Please choose a different permalink structure or disable slug translation.
pl: Wybierz inną strukturę odnośników stałych lub wyłącz tłumaczenie slugów.

en: Please enter a valid number
pl: Wpisz prawidłową liczbę

en: Please enter in a value less than the regular price
pl: Wpisz wartość mniejszą niż standardowa cena

en: Please go to the %1$s and fill in your %2$s.
pl: Przejdź do %1$s i wypełnij %2$s.

en: Please make a backup of your database before you start the synchronization
pl: Wykonaj kopię zapasową swojej bazy danych przed rozpoczęciem synchronizacji

en: Please note that the payment will be made in %1$s. Your total will be approximately %2$s, depending on the current exchange rate.
pl: Pamiętaj, że płatność zostanie dokonana w %1$s. Twoja suma wyniesie około %2$s, w zależności od aktualnego kursu wymiany.

en: Please note: without a free MaxMind key, your geolocation calls will be limited and your site performance may be impacted.
pl: Uwaga: bez darmowego klucza MaxMind Twoje połączenia geolokalizacyjne będą ograniczone, a wydajność witryny może się pogorszyć.

en: Plugins Status
pl: Stan wtyczki

en: Position
pl: Położenie

en: Preview
pl: Podgląd

en: Private
pl: Prywatne

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Product
pl: Produkt

en: Product Add-ons Group "%s"
pl: Grupa dodatków do produktów "%s"

en: Product Attribute Base
pl: Baza atrybutów produktu

en: Product Base
pl: Baza produktów

en: Product Bundles
pl: Pakiety produktów

en: Product Category Base
pl: Baza kategorii produktów

en: Product Shop Base
pl: Baza sklepu z produktami

en: Product Tag Base
pl: Baza etykiet produktów

en: Product Translation Interface
pl: Interfejs tłumaczenia produktu

en: Product attribute base
pl: Baza atrybutów produktów

en: Product base
pl: Baza produktów

en: Product category base
pl: Baza kategorii produktów

en: Product not found: %d
pl: Nie znaleziono produktu: %d

en: Product page Currency Switcher
pl: Przełącznik waluty strony produktu

en: Product reviews
pl: Opinie o produktach

en: Product tabs
pl: Zakładki produktów

en: Product tag base
pl: Baza etykiet produktów

en: Product url
pl: URL produktu

en: Products
pl: Produkty

en: Products Download Files
pl: Pliki produktu do pobrania

en: Products Media Synchronization
pl: Synchronizacja multimediów produktu

en: Products Missing Translations
pl: Produkty bez tłumaczeń

en: Products Synchronization
pl: Synchronizacja produktów

en: Products before cart reset
pl: Produkty przed wyczyszczeniem koszyka

en: Products removed after switching to %s:
pl: Produkty usunięte po zmianie na %s:

en: Prompt for a confirmation and reset the cart
pl: Poproś o potwierdzenie i wyczyść koszyk

en: Published
pl: Opublikowany

en: Purchase WPML now
pl: Kup teraz wtyczkę WPML

en: Purchase note
pl: Powiadomienie o zakupie

en: Quick Edit
pl: Szybka edycja

en: Quick edit is disabled for product translations. It's recommended to use the %1$s for editing products translations. %2$s
pl: Szybka edycja jest wyłączona dla tłumaczeń produktów. Zalecamy korzystanie z %1$s do edycji tłumaczeń produktów. %2$s

en: Rate
pl: Kurs

en: Register product reviews for translations
pl: Zarejestruj opinie o produkcie do tłumaczenia

en: Regular Price
pl: Cena normalna

en: Reset
pl: Resetuj

[ctx: Reset cart option warning 1]
en: Because of some elements in your site configuration, when the users switch the currency or the language on the front end, the cart content might not be synchronized correctly.
pl: Ze względu na niektóre elementy w konfiguracji Twojej witryny, kiedy użytkownicy przełączają walutę lub język po stronie klienta, zawartość koszyka może nie zostać poprawnie zsynchronizowana.

[ctx: Reset cart option warning 2]
en: It is recommended that you %s with the option to reset the cart in a situation like this.
pl: Zalecamy %s z opcją czyszczenia koszyka w sytuacjach takich jak ta.

en: Resources
pl: Zasoby

en: Resources Label
pl: Etykieta zasobów

en: Resources label
pl: Etykieta zasobów

en: Review WooCommerce Multilingual & Multicurrency
pl: Oceń WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: Right
pl: Do prawej

en: Right now, there are no products needing translation.
pl: W chwili obecnej żadne produkty nie wymagają tłumaczenia.

en: Right now, there are no taxonomy terms needing translation.
pl: Aktualnie wszystkie pojęcia taksonomii są przetłumaczone.

en: Right with space
pl: Z prawej ze spacją

en: Round the converted price to the closest integer. %se.g. 15.78 becomes 16.00
pl: Zaokrąglij przeliczoną cenę do najbliższej liczby całkowitej. %snp. 15,78 do 16,00

en: Rounding to the nearest integer
pl: Zaokrąglanie do najbliższej liczby całkowitej

en: Running WooCommerce Multilingual & Multicurrency with default language other than English.
pl: Uruchamianie WooCommerce Multilingual & Multicurrency z domyślnym językiem innym niż angielski.

en: Sale Price
pl: Cena wyprzedażowa

en: Same as default currency
pl: Tak samo, jak w walucie domyślnej

en: Save
pl: Zapisz

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Search
pl: Szukaj

en: Secondary currencies: %s
pl: Waluty dodatkowe: %s

en: Secret Key
pl: Sekretny klucz

en: Select Page
pl: Wybierz stronę

en: Select a preset
pl: Wybierz preset

en: Select currency
pl: Wybierz walutę

en: Select the attribute to translate:
pl: Wybierz atrybut do tłumaczenia:

en: Select the taxonomy to translate:
pl: Wybierz taksonomię do tłumaczenia:

en: Select which attributes in your store should be translatable:
pl: Wybierz, które atrybuty w Twoim sklepie mają być przetłumaczalne:

en: Set costs in other currencies manually
pl: Ustaw koszty w innych walutach ręcznie

en: Set dates
pl: Ustaw daty

en: Set different slugs in different languages for %s on WooCommerce Multilingual & Multicurrency URLs translations page
pl: Ustaw różne slugi w różnych językach dla %s na stronie tłumaczeń adresów URL WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: Set exchange rates
pl: Ustawić kursy wymiany

en: Set on %s
pl: Ustaw na %s

en: Set prices in other currencies manually
pl: Ustaw ceny w innych walutach ręcznie

en: Set shipping costs in other currencies manually
pl: Ustaw koszty wysyłki w innych walutach ręcznie

en: Set the currency in which your customer will see the final price when they checkout. Choose which accounts they will see in their payment message.
pl: Ustaw walutę w której wyświetlana będzie ostateczna cena, kiedy Twój klient przejdzie do płatności. Wybierz, które rachunek powinien się wyświetlić w wysłanej do niego wiadomości o płatności.

en: Set up %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s to translate your store and add more currencies.
pl: Zainstaluj %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s do tłumaczenia treści w Twoim sklepie i dodaj więcej walut.

en: Set your translation options
pl: Ustawić opcje tłumaczenia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shipping Classes
pl: Klasy wysyłkowe

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop page
pl: Strona sklepu

en: Show
pl: Wyświetl

en: Show a currency switcher on the product page template
pl: Wyświetl przełącznik walut na szablonie strony produktu

en: Show all currencies
pl: Wyświetl wszystkie waluty

en: Show currencies based on
pl: Wyświetl waluty na podstawie

en: Show only products with %1$scustom prices%2$s in secondary currencies
pl: Pokaż tylko produkty z cenami niestandardowymi %1$scustom%2$s w walutach dodatkowych

en: Show only reviews in %1$s (%2$s)
pl: Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku %1$s (%2$s)

en: Show reviews in all languages  (%s)
pl: Wyświetl opinie we wszystkich językach  (%s)

en: Shows a list of the products that existed in the cart before the cart is reset on the front end after switching the language or the currency. It will be hidden when there are no products to show.
pl: Wyświetla listę produktów, które znajdowały się w koszyku zanim został on wyczyszczony po stronie klienta po przełączeniu języka lub waluty. Będzie ukryty w przypadku braku produktów do wyświetlenia.

en: Sign-up Fee
pl: Opłata rejestracyjna

en: Site Language
pl: Język witryny

en: Slug type
pl: Rodzaj sluga

en: Some settings from the WooCommerce Multilingual & Multicurrency wpml-config.xml file have been overwritten.
pl: Niektóre ustawienia z pliku WooCommerce Multilingual & Multicurrency wpml-config.xml zostały nadpisane.

en: Some translated %1$s have different %2$s assignments.
pl: Niektóre przetłumaczone %1$s mają różne przydziały %2$s.

en: Specific countries
pl: Konkretne kraje

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Start the Setup Wizard
pl: Uruchom Kreatora Instalacji

en: Status
pl: Stan

en: Store Pages
pl: Strony sklepu

en: Store URLs
pl: Adresy URL sklepu

en: Subscription Price
pl: Cena abonamentowa

en: Successfully updated %1$s for all translated %2$s.
pl: Pomyślnie zaktualizowano %1$s dla wszystkich przetłumaczonych %2$s.

en: Switch back to %s
pl: Przełącz z powrotem na %s

en: Switching currencies when there are items in the cart
pl: Przełączanie walut, kiedy w koszyku znajdują się produkty

en: Switching currency?
pl: Zmieniasz walutę?

en: Switching language?
pl: Przełączasz język?

en: Switching languages when there are items in the cart
pl: Przełączanie języków, kiedy w koszyku znajdują się produkty

en: Sync product stock quantity and status ( synchronizing min stock between translations )
pl: Synchronizuj ilość i stan zapasu produktu ( synchronizacja min. zapasu pomiędzy tłumaczeniami )

en: Sync products "gallery images":
pl: Sychronizuj produkty "obrazy galerii":

en: Sync products and product taxonomies order.
pl: Synchronizuj kolejność produktów i taksonomii produktów.

en: Sync products categories (display type, thumbnail):
pl: Synchronizuj kategorie produktów (sposób wyświetlania, miniaturka):

en: Sync products variations:
pl: Synchronizuj warianty produktów:

en: Sync publishing date for translated products.
pl: Synchronizuj datę publikacji tłumaczonych produktów.

en: Sync removed product meta from original products to translations
pl: Synchronizuj metadane produktu usunięte z oryginalnych produktów z tłumaczeniami

en: Sync variables products
pl: Synchronizuj produkty zmiennych

en: Synchronization complete!
pl: Synchronizacja zakończona!

en: Synchronize %s assignment in content
pl: Synchronizuj przypisanie %s w zawartości

en: Synchronize attributes and update product variations
pl: Synchronizuj atrybuty i aktualizuj warianty produktów

en: Synchronize cart content when switching currencies
pl: Synchronizuj zawartość koszyka przy przełączaniu walut

en: Synchronize cart content when switching languages
pl: Synchronizuj zawartość koszyka przy przełączaniu języków

en: Tab Title
pl: Tytuł zakładki

en: Tags
pl: Tagi

en: Take this and edit
pl: Przyjmij i edytuj

en: Taxonomies Missing Translations
pl: Taksonomie bez tłumaczeń

en: Template for currency switcher
pl: Szablon przełącznika walut

en: Term not found: %d
pl: Nie znaleziono pojęcia: %d

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
pl: Jeżeli opuścisz tę stronę, wprowadzone zmiany nie zostaną zapisane.

en: The default currency was changed. In order to show accurate prices in all currencies, you need to update the exchange rates under the %1$sMulti-currency%2$s configuration.
pl: Zmieniono walutę domyślną. Musisz zaktualizować kursy wymiany za pomocą konfiguracji %1$sWielu walut%2$s, aby wyświetlane były właściwe ceny.

[ctx: The description for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The minimal order amount if customer choose %s as a purchase currency.
pl: Minimalna wartość zamówienia, jeżeli klient wybierze %s jako walutę zakupu.

[ctx: The description for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: The shipping cost if customer choose %s as a purchase currency.
pl: Koszt wysyłki, jeżeli klient wybierze %s jako walutę zakupu.

[ctx: The label for the field with minimal order amount in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Minimal order amount in %s
pl: Minimalna wartość zamówienia w %s

[ctx: The label for the field with shipping cost in additional currency. The currency symbol will be added in place of %s specifier.]
en: Cost in %s
pl: Koszt w %s

en: The lifting charge adjusts the exchange rate provided by the selected service before it is saved. The exchange rates displayed in the table above include the lifting charge.
pl: Prowizja dostosowuje kurs wymiany podany przez wybraną usługę zanim zostanie on zapisany. Kursy wymiany wyświetlane w powyższej tabeli zawierają prowizję.

en: The multi-currency mode cannot be enabled as a specific currency was not set. Go to the %1$sWooCommerce settings%2$s page and select the default currency for your store.
pl: Nie można włączyć trybu obsługi wielu walut, ponieważ nie ustawiono konkretnej waluty. Przejdź na stronę %1$sustawień WooCommerce %2$s i wybierz domyślną walutę dla swojego sklepu.

en: The recommended way is using the WPML Translation Editor. It is streamlined for making the translation process much easier while also providing a much better integration with various WooCommerce extensions.
pl: Zalecanym sposobem jest skorzystanie z Edytora Tłumaczeń WPML. Jest on zoptymalizowany, aby znacznie ułatwić proces tłumaczenia, gwarantując jednocześnie znacznie lepszą integrację z różnymi rozszerzeniami WooCommerce.

en: The recommended way to translate WooCommerce products is using the %1$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency products translation%2$s page.\n\t\t\t\t\tPlease use this page only for translating elements that are not available in the WooCommerce Multilingual & Multicurrency products translation table.
pl: Zalecanym sposobem tłumaczenia produktów WooCommerce jest korzystanie ze strony %1$stłumaczeń produktów WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s.\n \t\t\t\t\tKorzystaj z tej strony wyłącznie do tłumaczenia elementów, które nie są dostępne w tabeli tłumaczenia produktów WooCommerce Multilingual & Multicurrency.

en: The resulting price will be an increment of this value after initial rounding.%se.g.:
pl: Uzyskana cena będzie zwiększeniem tej wartości po wstępnym zaokrągleniu.%snp.

en: The value to be subtracted from the amount obtained previously.
pl: Ta wartość zostanie odjęta od uprzednio uzyskanej kwoty.

en: There are no attributes defined
pl: Nie zdefiniowano żadnych atrybutów

en: There are no translatable product attributes defined
pl: Nie zdefiniowano żadnych przetłumaczalnych atrybutów produktu

en: There are no translatable product custom taxonomies defined
pl: Brak zdefiniowanych przetłumaczalnych taksonomii niestandardowych produktu

en: There are some settings that require careful attention.
pl: Istnieje kilka ustawień, które wymagają szczególnej uwagi.

en: These pages are currently being translated by translators via WPML:
pl: Te strony są aktualnie tłumaczone przez tłumaczy za pomocą WPML:

en: This action lets you automatically apply the %s taxonomy to your content in different languages. It will scan the original content and apply the same taxonomy to translated content.
pl: Ta czynność umożliwia automatyczne zastosowanie taksonomii %s do Twoich treści w różnych językach. Oryginalna treść zostanie przeskanowana, a następnie ta sama taksonomia zostanie zastosowana w przetłumaczonej treści.

en: This feature was disabled. Please enable %1$sWPML cookies%2$s to continue.
pl: Ta funkcja została wyłączona. Włącz %1$sWPML cookies%2$s, aby kontynuować.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
pl: Możliwość edycji tego pola została zablokowana, ponieważ WPML skopiuje jego wartość z języka źródłowego.

en: This gateway does not support %s. To show this gateway please select another currency.
pl: Ten sposób płatności nie obsługuje %s. Aby wyświetlić tą formę płatności, wybierz inną walutę.

en: This is a translation of %1$s. Some of the fields are not editable. It's recommended to use the %2$s for translating products.
pl: To jest tłumaczenie %1$s. Niektóre z pól nie są edytowalne. Zalecamy korzystanie z %2$s do tłumaczenia produktów.

en: This may cause problems with URLs in different languages.
pl: Może to spowodować problemy z adresami URL w różnych językach.

en: This page allows you to translate all strings that are being used by WooCommerce in building different type of urls. Translating them enables you to have fully localized urls that match the language of the pages.
pl: Ta strona umożliwia Ci przetłumaczenie wszystkich fraz wykorzystywanych przez WooCommerce do budowania różnego rodzaju adresów URL. Tłumaczenie ich umożliwi Ci uzyskanie całkowicie zlokalizowanych adresów URL, zgodnych z językami stron.

en: This taxonomy does not require translation.
pl: Ta taksonomia nie wymaga tłumaczenia.

en: This taxonomy requires translation.
pl: Ta taksonomia wymaga tłumaczenia.

en: This translation job will no longer be assigned to you. Other translators will be able take it and continue the translation.
pl: To zlecenie tłumaczenia nie będzie już dłużej przypisane do Ciebie. Inni tłumacze będą mogli je przyjąć i kontynuować tłumaczenie.

en: This will automatically generate variations for translated products corresponding to recently translated attributes.
pl: Dzięki temu automatycznie zostaną wygenerowane warianty dla przetłumaczonych produktów zgodnie z ostatnio tłumaczonymi atrybutami.

en: Thousand Separator
pl: Separator tysięcy

en: Title
pl: Tytuł

en: To avoid this, set your cache plugin to not cache pages for visitors that have a cookie set in their browser.
pl: Aby tego uniknąć, ustaw swoją wtyczkę pamięci podręcznej tak, aby nie przechowywała stron w przypadku odwiedzających, którzy mają ustawiony plik cookie w swojej przeglądarce.

en: To configure product taxonomies or attributes as translatable or not translatable, go to the %1$sMultilingual Content Setup%2$s
pl: Aby skonfigurować taksonomie lub atrybuty produktu jako przetłumaczalne lub nieprzetłumaczalne, przejdź do %1$sUstawień zawartości wielojęzycznej%2$s

en: To get started, we need to set up the following:
pl: Aby rozpocząć, musimy:

en: To quickly translate this and other WooCommerce store pages, please run the %1$ssetup wizard%2$s.
pl: Aby szybko przetłumaczyć tę i inne strony sklepu WooCommerce, uruchom %1$skreatora ustawień%2$s.

en: To run a fully translated site, you should translate all taxonomy terms. Some store elements, such as variations, depend on taxonomy translation.
pl: Aby cieszyć się w pełni przetłumaczoną witryną, musisz przetłumaczyć wszystkie pojęcia taksonomii. Niektóre elementy sklepu, jak np. warianty, opierają się na tłumaczeniach taksonomii.

en: To run a multilingual e-commerce site, you need to have the WooCommerce shop pages translated to all the site's languages. Once all the pages are installed you can add the translations for them from this menu.
pl: Aby uruchomić wielojęzyczną witrynę e-commerce, Twoje strony sklepu WooCommerce muszą zostać przetłumaczone na wszystkie języki witryny. Kiedy wszystkie strony zostaną zainstalowane, możesz dodać do nich tłumaczenia z tego menu.

en: To run your store in multiple languages, you need to use the %1$sWPML plugin%2$s.
pl: Aby prowadzić sklep w wielu językach, należy użyć %1$swtyczki WPML %2$s.

en: To translate %1$s please use the %2$s translation%3$s page, inside the %4$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency admin%5$s.
pl: Aby przetłumaczyć %1$s, skorzystaj ze strony %2$s tłumaczenia%3$s w obszarze administratora %4$sWooCommerce Multilingual & Multicurrency%5$s.

en: To translate Extra Options strings please save %1$s and go to the <b><a href="%2$s">String Translation interface</a></b>
pl: Aby przetłumaczyć frazy Opcji Dodatkowych, zapisz %1$s i przejdź do <b><a href="%2$s">interfejsu Tłumaczenie Fraz</a></b>

en: To translate the attribute slug, please set the option "Enable archives?" for the attribute %s in WooCommerce
pl: Aby przetłumaczyć slug atrybutu, ustaw opcję "Włączyć archiwa?" dla atrybutu %s w WooCommerce

en: To&hellip;
pl: Do&hellip;

en: Tour Data
pl: Dane wycieczki

en: Translatable?
pl: Przetłumaczalne?

en: Translate %s
pl: Przetłumacz %s

en: Translate Everything mode
pl: Tryb Tłumacz Wszystko

en: Translate Products
pl: Tłumacz produkty

en: Translate URLs
pl: Przetłumacz adresy URL

en: Translate WooCommerce products
pl: Przetłumacz produkty WooCommerce

en: Translate all products automatically
pl: Przetłumacz wszystkie opisy automatycznie

en: Translate endpoints
pl: Przetłumacz punkty końcowe

en: Translate shipping classes
pl: Przetłumacz klasy wysyłkowe

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
pl: Tłumaczysz %1$s? Wykorzystaj tabelę %2$s, aby ułatwić sobie tłumaczenie.

en: Translation Options
pl: Opcje tłumaczenia

en: Translation complete
pl: Tłumaczenie zakończone

en: Translation in progress
pl: Tłumaczenie w toku

en: Translation to
pl: Tłumaczenie na

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Type
pl: Rodzaj

en: Up
pl: Do góry

en: Update %1$s for all translated %2$s
pl: Zaktualizuj %1$s dla wszystkich przetłumaczonych %2$s

en: Update Translation
pl: Aktualizuj tłumaczenie

en: Update frequency
pl: Częstotliwość aktualizacji

en: Update manually now
pl: Aktualizuj ręcznie teraz

en: Update products count:
pl: Aktualizuj liczbę produktów:

en: Update translation
pl: Aktualizuj tłumaczenie

en: Updating the exchange rates on an hourly basis generates around 744 API calls a month. Please check that your exchange rates source can accommodate this higher usage.
pl: Aktualizacja kursów wymiany co godzinę generuje około 744 wywołań API na miesiąc. Sprawdź, czy Twoje źródło kursów wymiany może obsłużyć takie zwiększone wykorzystanie.

en: Uploads
pl: Przesłane na serwer

en: Use custom settings for translations download files
pl: Zastosuj ustawienia własne dla pobierania plików tłumaczeń

en: Use the same files for translations
pl: Użyj tych samych plików dla tłumaczeń

en: Using "translation_of" requires providing a "lang" parameter too
pl: Korzystanie z "translation_of" wymaga także podania parametru "lang"

en: Value(s)
pl: Wartoś(ć/ci)

en: Variations data
pl: Dane wariantów

en: View
pl: Widok

en: View "%s"
pl: Wyświetl "%s"

en: View Order
pl: Przejrzyj zamówienie

en: Visit website
pl: Odwiedź stronę internetową

en: WARNING! Minor limitations include 1000 requests/month limit and EUR being the only available base currency for customers using a free account. If you need more than 1000 requests per month or want to use all 170 available base currencies, you’ll need to choose one of the paid plans starting at only $10 per month.
pl: UWAGA! Mniejsze ograniczenia obejmują 1000 żądań/miesiąc i EUR jako jedyną dostępną walutą podstawową dla klientów korzystających z darmowego konta. Jeżeli potrzebujesz więcej niż 1000 żądań w miesiącu lub chcesz korzystać ze wszystkich 170 dostępnych walut podstawowych, musisz wybrać jeden z planów płatnych, zaczynających się od zaledwie 10 USD na miesiąc.

en: WPML Translation Editor
pl: Edytor Tłumaczeń WPML

en: WPML allows you to %1$stranslate your product attributes%2$s. Some attributes, like the ones based on numbers and codes, can be universal and might not need to be translated.
pl: WPML umożliwia Ci %1$stłumaczenie atrybutów produktu%2$s. Niektóre atrybuty, na przykład te wynikające z numerów lub kodów, mogą być uniwersalne i ich tłumaczenie może nie być potrzebne.

en: WPML automatically generates translated versions of default WooCommerce pages, such as Shop, Account, Checkout, and Cart.
pl: WPML automatycznie tworzy przetłumaczone wersje domyślnych stron WooCommerce, takich jak Sklep, Konto, Kasa i Koszyk.

en: WPML is translating your products
pl: WPML tłumaczy opisy Twoich produktów

en: WPML support
pl: Wsparcie WPML

en: WPML will start translating all your products for you right away.
pl: WPML od razu rozpocznie tłumaczenie opisów wszystkich produktów.

en: We detected a problem in your WPML configuration: the %1$sproduct_type%2$s taxonomy is set as translatable and this would cause problems with translated products. You can fix this in the %3$sMultilingual Content Setup page%4$s.
pl: Wykryliśmy problem w Twojej konfiguracji WPML: taksonomia %1$sproduct_type%2$s jest ustawiona jako przetłumaczalna, a to powodowałoby problemy z przetłumaczonymi produktami. Możesz to naprawić na %3$sstronie Ustawienia zawartości wielojęzycznej%4$s.

en: We detected that the %1$sproduct_type%2$s field was set incorrectly for some product translations. This happened because the product_type taxonomy was translated. You can fix this in the WooCommerce Multilingual & Multicurrency %3$stroubleshooting page%4$s.
pl: Wykryliśmy, że pole %1$sproduct_type%2$s zostało ustawione niepoprawnie dla niektórych tłumaczeń produktów. Stało się tak, ponieważ taksonomia product_type została przetłumaczona. Możesz to naprawić na %3$sstronie rozwiązywania problemów%4$s WooCommerce Multilingual & Multicurrency.

en: We for sure are super thrilled about your success! Will you help WCML improve and grow?
pl: My na pewno jesteśmy podekscytowani Twoim sukcesem! Czy pomożesz w ulepszaniu i rozwoju WCML?

en: We noticed that you're using WooCommerce Gateways Country Limiter plugin which is now integrated into WooCommerce Multilingual & Multicurrency. Please remove it!
pl: Zauważyliśmy, że korzystasz z wtyczki WooCommerce Gateways Country Limiter, która jest teraz zintegrowana z WooCommerce Multilingual & Multicurrency. Prosimy o jej usunięcie!

en: Weekly on
pl: Raz w tygodniu w

en: Weekly on %s
pl: Co tydzień w %s

en: What do you want to do with products that are not translated?
pl: Co chcesz zrobić z produktami, które nie są tłumaczone?

en: When enabled, products with prices based on the exchange rate are hidden
pl: Gdy ta opcja jest włączona, produkty z cenami opartymi na kursie wymiany są ukryte

en: Which product attributes should be translatable?
pl: Które atrybuty produktu mają być przetłumaczalne?

en: White
pl: Biały

en: Widget Currency Switcher
pl: Przełącznik waluty w widżecie

en: Widget area
pl: Obszar widżetu

en: Widget title
pl: Tytuł widżetu

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency by default will multiply all your costs and values defined above by currency exchange rates. If you don't want this and you prefer static values instead, you can define them here.
pl: WooCommerce Multilingual & Multicurrency domyślnie pomnoży wszystkie Twoje koszty i wartości zdefiniowane powyżej przez kursy wymiany walut. Jeżeli tego nie chcesz i wolisz zamiast tego wartości statyczne, możesz je zdefiniować tutaj.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency depends on several plugins to work. If any required plugin is missing, you should install and activate it.
pl: Działanie WooCommerce Multilingual & Multicurrency zależy od kilku wtyczek. Jeżeli brakuje którejkolwiek z wymaganych wtyczek, należy ją zainstalować i uruchomić.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency detected an active cache plugin on your site.
pl: Wtyczka WooCommerce Multilingual & Multicurrency wykryła aktywną wtyczkę pamięci podręcznej w Twojej witrynie.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML String Translation</a> versions prior %2$s.
pl: Wtyczka WooCommerce Multilingual & Multicurrency jest włączona, ale nie działa. Nie jest ona zgodna z wersjami <a href="%1$sWPML String Translation</a> wcześniejszymi niż %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">WPML</a> versions prior %2$s.
pl: Wtyczka WooCommerce Multilingual & Multicurrency jest włączona, ale nie działa. Nie jest ona zgodna z wersjami <a href="%1$sWPML</a> wcześniejszymi niż %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%1$s">Woocommerce</a> versions prior %2$s.
pl: Wtyczka WooCommerce Multilingual & Multicurrency jest włączona, ale nie działa. Nie jest ona zgodna z wersjami <a href="%1$sWooCommerce</a> wcześniejszymi niż %2$s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
pl: Wtyczka WooCommerce Multilingual & Multicurrency jest włączona, ale nie działa. Aby mogła działać, wymaga %s.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
pl: Wtyczka WooCommerce Multilingual & Multicurrency jest włączona, ale nie działa. Dokończ najpierw instalację WPML.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency products editor
pl: Edytor produktów WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency products translator
pl: Tłumacz produktów WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency will also use cookies to identify the language and currency of each customer’s order as well as the currency of the reports created by WooCommerce. WooCommerce Multilingual extends these reports by adding the currency’s information.
pl: WooCommerce Multilingual & Multicurrency będzie także wykorzystywać pliki cookie do identyfikacji języka i waluty zamówienia każdego klienta, a także waluty raportów tworzonych przez WooCommerce. WooCommerce Multilingual uzupełnia te raporty, dodając informacje o walucie.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency will use cookies to understand the basket info when using languages in domains and to transfer data between the domains.
pl: WooCommerce Multilingual & Multicurrency będzie korzystać z plików cookie w celu zrozumienia informacji o koszyku podczas korzystania z języków w domenach i aby przekazywać dane pomiędzy domenami.

en: WooCommerce Multilingual & Multicurrency › Setup Wizard
pl: WooCommerce Multilingual & Multicurrency › Kreator instalacji

en: WooCommerce Store Pages
pl: Strony Sklepu WooCommerce

en: WooCommerce integrates with MaxMind Geolocation to reliably determine the location of your customers.
pl: WooCommerce współpracuje z MaxMind Geolocation, aby wiarygodnie określać lokalizację Twoich klientów.

en: WooCommerce product translation page
pl: Strona tłumaczeń produktów WooCommerce

en: WooCommerce settings page.
pl: strona ustawień WooCommerce.

en: WooCommerce store pages are translated to all the site's languages.
pl: Strony sklepu WooCommerce są przetłumaczone na wszystkie języki witryny.

en: WooCommerce store pages do not exist for these languages:
pl: Strony sklepu WooCommerce dla tych języków nie istnieją:

en: Yes, enable multicurrency mode
pl: Tak, włącz tryb wielu walut

en: Yes, go to the troubleshooting page
pl: Tak, przejdź do strony rozwiązywania problemów

en: You are using the same value as for the regular category base. This is known to create conflicts resulting in urls not working properly.
pl: Używasz tej samej wartości jak do standardowej bazy kategorii. Stwierdzono, że powoduje to konflikty powodujące nieprawidłowe działanie odnośników.

en: You can change these settings later by going to %1$sWPML &raquo; Settings.%2$s
pl: Możesz zmienić te ustawienia później, przechodząc do %1$sWPML &raquo; Ustawienia.%2$s

en: You can choose to clear the cart contents when you change language or currency in case you have problems in cart or checkout page
pl: Możesz skorzystać z możliwości usunięcia zawartości koszyka po zmianie języka lub waluty w razie problemów z koszykiem lub na stronie rozliczenia

en: You can enter or edit your default values on the %1$sPermalinks settings%2$s page or, for the endpoints, on the WooCommerce %3$sAdvanced settings%4$s page.
pl: Możesz wpisać lub edytować swoje wartości domyślne na stronie %1$sUstawień permalinków%2$s lub, dla punktów końcowych, na stronie WooCommerce %3$sUstawienia zaawansowane%4$s.

en: You can express your love and support by %1$srating our plugin %2$s%3$s and saying that it works for you.
pl: Możesz wyrazić sympatię i wsparcie za pomocą %1$soceny naszej wtyczki %2$s%3$s oraz przez potwierdzenie, że wtyczka u Ciebie działa.

en: You can still use automatic translation, but you decide what gets translated and how.
pl: Nadal możesz korzystać z tłumaczenia automatycznego, ale to Ty decydujesz, co ma być tłumaczone i jak.

en: You can still use the %1$smulticurrency features%2$s without buying anything.
pl: Nadal możesz korzystać z %1$sfunkcji wielowalutowości%2$s bez kupowania czegokolwiek.

en: You can translate strings related to global add-ons on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the strings.
pl: Możesz przetłumaczyć frazy dotyczące dodatków globalnych na %1$sstronie WPML String Translation%2$s. Aby znaleźć frazy, skorzystaj z funkcji wyszukiwania u góry tej strony.

en: You can translate strings related to subscription products on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the strings.
pl: Możesz przetłumaczyć frazy dotyczące produktów abonamentowych na %1$sstronie WPML String Translation%2$s. Aby znaleźć frazy, skorzystaj z funkcji wyszukiwania u góry tej strony.

en: You can translate the Group Name, Group Description and every Option Label of your product add-on on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
pl: Możesz przetłumaczyć Nazwę Grupy, Opis Grupy i każdą Etykietę Opcji dodatku do swojego produktu na %1$sstronie tłumaczenia produktu WooCommerce%2$s

en: You can translate the Person Type Name and Description on the  %1$sWooCommerce product translation page%2$s
pl: Możesz przetłumaczyć Nazwę rodzaju osoby i Opis na %1$sstronie tłumaczenia produktu WooCommerce%2$s

en: You can translate the labels of your table rates on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the labels strings.
pl: Możesz przetłumaczyć etykiety swojej tabeli stawek na %1$sstronie WPML String Translation%2$s. Znajdź frazy etykiet za pomocą funkcji wyszukiwania  u góry tej strony.

en: You can translate the titles of your custom Resources on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
pl: Możesz przetłumaczyć tytuły swoich Zasobów niestandardowych na %1$sstronie tłumaczenia produktu WooCommerce%2$s

en: You can translate this method title on the %1$sWPML String Translation page%2$s. Use the search on the top of that page to find the method title string.
pl: Możesz przetłumaczyć ten tytuł sposobu na %1$sstronie WPML String Translation %2$s. Znajdź frazę  tytułu sposobu za pomocą funkcji wyszukiwania u góry tej strony.

en: You can translate your custom product tabs on the %1$sWooCommerce product translation page%2$s
pl: Możesz przetłumaczyć zakładki swojego produktu niestandardowego na %1$sstronie tłumaczenia produktu WooCommerce%2$s

en: You can translate your custom product tabs on the %s
pl: Niestandardowe zakładki produktów możesz przetłumaczyć tutaj: %s

en: You have to save all settings before updating exchange rates
pl: Musisz zapisać wszystkie ustawienia przed aktualizacją kursów wymiany

en: You have untranslated terms!
pl: Masz nieprzetłumaczone pojęcia!

en: You haven't added any secondary currencies
pl: Brak dodatkowych walut

en: You haven't added any secondary currencies.
pl: Brak dodatkowych walut.

en: You need the WPML plugin to make your store multilingual and display currencies based on site language. Don't have it yet?
pl: Potrzebujesz wtyczki WPML, aby Twój sklep był wielojęzyczny i wyświetlał waluty w zależności od języka witryny. Jeszcze jej nie masz?

en: You should check WPML configuration files added by other plugins or manual settings on the %s section.
pl: Musisz sprawdzić pliki konfiguracyjne WPML dodane przez inne wtyczki albo ustawienia ręczne w sekcji %s.

en: You will be able to:
pl: Będziesz w stanie:

en: You will need either the Multilingual CMS or Multilingual Agency package to use WPML with WooCommerce.
pl: Aby korzystać z wtyczki WPML na platformie WooCommerce, potrzebujesz pakietu Multilingual CMS lub Multilingual Agency.

en: You're all set and WPML is translating your products automatically. Go to %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s to translate your categories and shipping classes, check the store translation status, and more.
pl: Gotowe, WPML tłumaczy opisy Twoich produktów automatycznie. Przejdź do %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s, aby przetłumaczyć kategorie i klasy wysyłek, sprawdzić status tłumaczenia sklepu i nie tylko.

en: You're all set and can start translating your store. Go to %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s to translate your products, categories, and shipping classes, check the store translation status, and more.
pl: Gotowe, możesz rozpocząć tłumaczenie treści w swoim sklepie. Przejdź do %1$sWooCommerce » WooCommerce Multilingual & Multicurrency%2$s, aby przetłumaczyć opisy produktów, kategorie i klasy wysyłek, sprawdzić status tłumaczenia sklepu i nie tylko.

en: You've switched the language and there are items in the cart. If you keep the %s language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.
pl: Przełączyłeś/aś język, a w koszyku znajdują się przedmioty. Jeżeli zachowasz język %s, koszyk zostanie opróżniony i konieczne będzie ponowne dodanie przedmiotów do koszyka.

en: Your cart is not empty! After you switched the currency, all items from the cart will be removed and you have to add them again.
pl: Twój koszyk nie jest pusty! Po zmianie waluty wszystkie pozycje zostaną usunięte z koszyka i trzeba będzie je dodać ponownie.

en: Your product permalink base is not translated to:
pl: Baza odnośników stałych do Twoich produktów nie jest przetłumaczona na:

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Your shipping class %1$s has been created in %2$s language. Please switch your language if you want to provide shipping costs in different currencies for this class.
pl: Klasę wysyłki %1$s utworzono w języku %2$s. Przełącz język, jeżeli chcesz podać koszty wysyłki w różnych walutach dla tej klasy.

en: Your site uses %1$s to automatically calculate prices in the secondary currency. There is an %2$s effective June 1st, 2018.
pl: Twoja witryna korzysta z %1$s do automatycznego wyliczania cen w walucie dodatkowej. Od 1 lipca 2018 obowiązuje %2$s.

en: Your store is ready to be translated
pl: Twój sklep jest gotów do tłumaczenia

en: Your theme does not support a currency switcher widget. Please %1$sadd your currency switcher%2$s using a shortcode or PHP.
pl: Twój motyw nie obsługuje widżetu przełącznika walut. %1$sDodaj przełącznik walut%2$s za pomocą krótkiego kodu lub PHP.

en: and
pl: i

en: configure WooCommerce Multilingual & Multicurrency
pl: skonfiguruj WooCommerce Multilingual & Multicurrency

en: default
pl: domyślne

en: important change about this service
pl: ważna zmiana dotycząca tej usługi

en: left
pl: pozostało

en: multicurrency settings page
pl: strona ustawień wielowalutowości

en: never
pl: nigdy

en: none
pl: brak

en: of
pl: z

en: permalinks settings
pl: ustawienia odnośników stałych

en: products with variations
pl: produkty z wariantami

en: translated
pl: przetłumaczone

en: translations
pl: tłumaczenia

en: wpml-config.xml file missing from WooCommerce Multilingual & Multicurrency folder.
pl: Brak pliku wpml-config.xml w folderze WooCommerce Multilingual & Multicurrency.
