Plugins - TI WooCommerce Wishlist - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (342 entries)

en: TI Wishlist
pl: TI lista życzeń

en: Plural form
pl: Liczba mnoga

en: Single form
pl: Liczba pojedyncza

en: These options allow changing word <code>wishlist</code> across all plugin instance
pl: Opcje umożliwiają zmianę słowa <code>lista życzeń</code> we wszystkich instancjach wtyczki

en: Rename wishlist word across the plugin
pl: Zmień nazwę listy życzeń we wtyczce

en: Rename wishlist Settings
pl: Zmień nazwę ustawień listy życzeń

en: %1$s is conflicted with %2$s %3$s. Deactivating %1$s.
pl: %1$s pozostaje w konflikcie z %2$s %3$s. Wyłączanie %1$s.

en: Enable the support chat to get the most from our service and get answers to your questions promptly. We optimized the support process to get the required details from your current setup to solve your issues faster. Dedicated to your Care.
pl: Włącz czat pomocy technicznej, aby w pełni wykorzystać naszą usługę i szybko uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Zoptymalizowaliśmy proces pomocy technicznej, aby uzyskać wymagane informacje z bieżącej konfiguracji i szybciej rozwiązać problemy.

en: You can disable built-in integrations with 3rd party plugins and themes.
pl: Możesz wyłączyć wbudowane integracje z wtyczkami i motywami innych firm.

en: Wishlist Integrations with 3rd party plugins and themes
pl: Integracje lista życzeń z wtyczkami i motywami innych firm

en: Integrations
pl: Integracje

en: Available Integrations
pl: Dostępne integracje

en: Custom Title
pl: Własny tytuł

en: Wishlist Icon Style
pl: Styl ikonki listy życzeń

en: After summary
pl: Po podsumowaniu

en: Show Wishlist Title
pl: Pokaż tytuł listy życzeń

en: After Thumbnails
pl: Po miniaturach

en: There was an error exporting your settings, please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas eksportowania ustawień, proszę spróbować ponownie.

en: Remove product from wishlist failed.
pl: Nie udało się usunięcie produktu z listy życzeń.

note: Plugin Name of the plugin
en: TI WooCommerce Wishlist
pl: Lista życzeń TI WooCommerce

en: Flat rate cost
pl: Koszt zryczałtowany

en: Something went wrong
pl: Coś poszło nie tak.

en: Download the entire plugin configuration.
pl: Pobierz pełną konfigurację wtyczki.

en: Export/Import Plugin Settings
pl: Eksportuj/Importuj ustawienia wtyczki.

en: Export/Import Settings
pl: Eksportuj/Importuj ustawienia

en: Export
pl: Eksport

en: Export settings
pl: Ustawienia eksportu

en: upload the exported file
pl: prześlij wyeksportowany plik

en: You can import and export your TI WooCommerce Wishlist plugin settings here.
pl: Tutaj można wyeksportować i zaimportować ustawienia wtyczki TI WooCommerce Wishlist

en: There was an error importing your settings, please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas wgrywania ustawień, proszę spróbować ponownie.

en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

en: Clipboard
pl: Schowek

en: This allows you to either backup the data, or to move your settings to a new WordPress instance.
pl: Dzięki temu można wykonać kopię zapasową danych lub przenieść ustawienia do innej instancji WordPressa.

en: Please upload the TI WooCommerce Wishlist setting file or copy the content.
pl: Prześlij plik ustawień TI WooCommerce Wishlist lub skopiuj zawartość.

en: Wishlist Button
pl: Przycisk listy życzeń

en: Customer Added Product To Wishlist (TI WooCommerce Wishlist)
pl: Klient dodał produkt do listy życzeń (TI WooCommerce Wishlist)

en: Customer Added Product From Wishlist To Cart (TI WooCommerce Wishlist)
pl: Dodany przez klienta produkt z listy życzeń do koszyka (TI WooCommerce Wishlist)

en: Product Purchased From Wishlist (TI WooCommerce Wishlist)
pl: Produkt zakupiony z listy życzeń (TI WooCommerce Wishlist)

en: Once per customer
pl: Raz na klienta

en: E.g. Reminder any customers with items in a Wishlist every 30 days.
pl: Na przykład: Przypominaj klientom, którzy mają przedmioty na liście życzeń, co 30 dni.

en: Reminder interval (days)
pl: Interwał przypomnienia (dni)

en: Setting the 'Reminder Interval' field to 30 means this trigger will fire every 30 days for any users that have items in their wishlist. This trigger is checked daily. Please note this doesn't work for guests because their wishlist data only exists in their session data.
pl: Ustawienie pola „Interwał przypomnienia” na 30 oznacza, że ten przełącznik będzie uruchamiany co 30 dni dla wszystkich użytkowników, którzy mają elementy na liście życzeń. Ten wyzwalacz jest sprawdzany codziennie. Pamiętaj, że to nie działa dla gości, ponieważ ich dane z listy życzeń istnieją tylko w danych sesji.

en: Wishlist Reminder (TI WooCommerce Wishlist)
pl: Przypomnienie o liście życzeń (TI WooCommerce Wishlist)

en: Wishlists
pl: Listy życzeń

en: Customer Removed Product From Wishlist (TI WooCommerce Wishlist)
pl: Klient usunął produkt z listy życzeń (TI WooCommerce Wishlist)

en: "Already In Wishlist" button Text
pl: Tekst przycisku "Już znajduje się na Liście życzeń"

en: Show "Already In Wishlist" button Text
pl: Pokaż tekst przycisku "Już znajduje się na Liście życzeń"

en: Total Hours
pl: Wszystkie godziny

en: at
pl: w

en: Total Days
pl: Wszystkie dni

en: One Time
pl: Raz

en: Location Cost
pl: Koszty lokalizacji

en:  Cost
pl: Koszt

en: Due Payment
pl: Podwójna płatność

en: Rental Product
pl: Produkt na wynajem

en: Per Day
pl: Za dzień

en: Quote Request
pl: Prośba o wycenę

en: Product removed from a wishlist.
pl: Produkt usunięty z listy życzeń.

en: Add product to wishlist failed.
pl: Dodanie produktu do listy życzeń nie powiodło się.

en: Update wishlist data failed.
pl: Aktualizacja listy życzeń nie powiodła się.

en: No wishlists found for this user.
pl: Nie znaleziono listy życzeń dla tego użytkownika.

en: Invalid wishlist share key.
pl: Nieprawidłowy klucz do udostępnienia listy życzeń.

en: Product not found.
pl: Produkt nie został znaleziony.

en: 100% No-Risk 14-Days Money Back Guarantee
pl: 100% Satysfakcja, Gwarancja zwrotu w ciągu 14 dni

en: Purchased From Wishlist
pl: Kupiono z Listy życzeń

en: Purchasing Product from Wishlist
pl: Kupowanie produktu z Listy Życzeń

en: required
pl: wymagane

en: Points
pl: Punkty

en: Adding Product to Wishlist
pl: Dodawnie produktu do Listy życzeń

en: Log Template
pl: Szablon Logów

en: Awards %_plural% for users adding products to their wishlist and purchased products from their wishlist.
pl: Nagrody %_plural% dla użytkowników dodających produkty do listy życzeń i kupujących produkty z listy życzeń.

en: Permalinks Settings
pl: Ustawienia linków

en: Force permalinks rewrite
pl: Wymuś nadpisywanie bezpośrednich odnośników

en: This option should be enabled to avoid any issues with URL rewrites between other plugins and Wishlist
pl: Tę opcję należy włączyć, aby uniknąć problemów z przepisywaniem adresów URL między innymi wtyczkami i listą życzeń

en: Show "Clipboard" Button
pl: Pokaż przycisk "Kopiuj do schowka"

en: Show "WhatsApp" Button
pl: Pokaż przycisk "WhatsApp"

en: Show "Copy to clipboard" Button
pl: Pokaż przycisk "Skopiuj do schowka"

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Hide zero value
pl: Ukryj wartość 0

en: "Wishlist" Counter Icon
pl: "Lista życzeń" ikona licznika

en: "Wishlist" Counter Icon Color
pl: "Lista życzeń" kolor ikony licznika

en: Show "Wishlist" Counter Text
pl: Pokaż tekst Licznika "Listy życzeń"

en: "Wishlist" Counter Text
pl: "Lista życzeń" tekst licznika

en: Add counter to menu
pl: Dodaj licznik do menu

en: Counter position (Menu item order)
pl: Pozycja Licznika (Kolejność elementów Menu)

en: Show number of products in counter
pl: Pokaż liczbę produktów w liczniku

en: Support Chat Settings
pl: Wsparcie ustawień chatu

en: Enable support chat
pl: Wyłącz czat ze wsparciem

en: Select all for bulk action
pl: Wybierz wszystko dla działania masowego

en: Select for bulk action
pl: Wybierz dla działania masowego

en: Show preloader
pl: Pokaż preloader

en: If enabled, applies animation for the button icon until product adding or removing processed. (Usable for servers with slow connection mostly.)
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, używana jest animację do ikony przycisku aż do zakończenia procesu dodania lub usunięcia produktu. (Stosowany głównie dla serwerów z wolnym połączeniem).

en: Button custom CSS class
pl: Własna klasa CSS przycisku

en: Use font color
pl: Użyj koloru czcionki

en: You can add custom CSS classes to button markup separated by spaces. Most of themes using <code>button</code> class for this type of buttons.
pl: Możesz dodać niestandardowe klasy CSS do znaczników przycisków oddzielonych spacjami. Większość motywów używa klas <code>button</code> dla tego typu przycisków.

en: benefit from all the features
pl: korzyści ze wszystkich funkcji

en: check premium options
pl: sprawdź opcje premium

en: Add <code>[ti_wishlistsview]</code> shortcode into a page content.
pl: Dodaj <code>[ti_wishlistsview]</code> jako shortcode do zawartości strony.

en: In a plugin General Settings section apply this page as a "Wishlist" page.
pl: W sekcji Ustawienia Główne wtyczki, zastosuj tę stronę jako stronę „Listy życzeń”.

en: Create a New Page or open to edit a page where the Wishlist should be displayed.
pl: Utwórz nową stronę lub otwórz, aby edytować stronę, na której powinna być wyświetlana lista życzeń.

en: Since the Setup Wizard was skipped, the Wishlist may function improperly.
pl: Ponieważ Kreator instalacji został pominięty, Lista życzeń może działać niepoprawnie.

en: WooCommerce Wishlist Plugin is misconfigured!
pl: Wtyczka WooCommerce Wishlist jest źle skonfigurowana!

en: Product Title link
pl: Link do tytułu produktu

en: "Apply Action" button
pl: przycisk "Zastosuj Czynność"

en: Share buttons
pl: Przyciski udostępniania

en: Icon Hover Color
pl: Kolor Ikony w stanie Hover

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: "Add to Wishlist" product listing button
pl: Dodaj do Listy życzeń

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikony

en: Redirect to the checkout page from Wishlist if added to cart
pl: Przejdź do realizacji zamówienia ze strony Listy życzeń jeśli dodano do koszyka

en: No items or actions are selected.
pl: Nie wybrano przedmiotu lub czynności.

en: Base price
pl: Najlepsza cena

en: Show button text
pl: Pokaż tekst przycisku

en: Redirect to Login Page
pl: Przeniesienie do strony logowania

en: Please, login to add products to Wishlist
pl: Proszę się zalogować, żeby móc dodać produkty do Listy życzeń

en: Login
pl: Logowanie

en: Require Login
pl: Wymaga zalogowania się

en: Choose from existing pages or leave this field empty and the Wishlist page will be created automatically:
pl: Wybierz z istniejących stron lub zostaw to pole puste i lista zostanie stworzona automatycznie

en: Show "Pinterest" Button
pl: Pokaż przycisk "Pinterest"

en: Show "Twitter" Button
pl: Pokaż przycisk "Twitter"

en: Thank you for choosing the Wishlist plugin by TemplateInvaders to enhance your WooCommerce store!
pl: Dziękujemy za wybranie wtyczki Wishlist by TemplateInvaders by wspierała twój sklep WooCommerce

en: Show "Facebook" Button
pl: Pokaż przycisk "Facebook"

en: Upgrade to Premium
pl: Zaktualizuj do premium

en: Are you sure you want to reset the settings?
pl: Jesteś pewny, że chcesz zresetować ustawienia?

en: Above Thumbnail
pl: Powyżej miniatury

en: Reset
pl: Resetuj

en: TI Wishlist Products Counter
pl: TI Wishlist Licznik Produktów

[ctx: Item name in quotes]
note: translators: %s: product name
en: &ldquo;%s&rdquo;
pl: &bdquo;%s&rdquo;

en: Out of stock
pl: Brak w magazynie

en: To
pl: Do

en: Note
pl: Notatka

en: Address
pl: Adres

en: Reload existing Gift Card
pl: Przeładuj Kartę Podarunkową

en: To Email
pl: Na adres Email

en: Show in Product listing
pl: Pokaż na Liście produktów

en: "Add to Wishlist" Text in Product listing
pl: Dodaj do Listy życzeń

en: Show counter text
pl: Pokaż tekst licznika

en: Wishlist -
pl: Lista życzeń -

en: Displays the number of products in the wishlist on your site.
pl: Wyświetl liczbę produktów na liście życzeń, na swojej stronie.

en: Show counter icon
pl: Pokaż ikonę licznika

en: Counter Text
pl: Tekst Licznika

en: Add this shortcode <code>[ti_wishlist_products_counter]</code> anywhere into a page content to show Wishlist Counter.<br/><br/>It can be also added as a widget <code>Wishlist Products Counter</code> under the <a href="%s">Appearance -> Widgets</a> section.
pl: Dodaj ten kod <code> [ti_wishlist_products_counter] </code> w dowolnym miejscu strony, aby wyświetlić licznik życzeń. <br/> <br/> Można go również dodać jako widget <code> Licznik produktów listy życzeń </code> w obszarze sekcji <a href="%s"> Wygląd -> Widżety </a>.

en: Wishlist Icon
pl: Ikonka listy życzeń

en: Show successful notice in popup
pl: Pokaż pomyślne powiadomienie jako okienko popup

en: "Product removed from Wishlist" Text
pl: Produkt usunięty z listy życzeń

en: "Remove from Wishlist" Button Text
pl: Usuń z listy życzeń

en: Product listing Button Settings
pl: Ustawienia przycisku listy produktów

en: Show in Product Listing
pl: Pokaż na Liście Produktów

en: Wishlist Product Counter
pl: Licznik Produktów Listy życzeń

en: Note: if "Custom position with code" option is applied, the "Add to Wishlist" button should be added into template using <code>do_shortcode()</code> function like this:<br /><code>do_shortcode("[ti_wishlists_addtowishlist loop=yes]")</code>
pl: Uwaga: jeśli zastosowano opcję „Niestandardowa pozycja w kodzie”, przycisk „Dodaj do listy życzeń” należy dodać do szablonu za pomocą funkcji <code> do_shortcode () </code> w następujący sposób: <br /> <code><?= do_shortcode ("[ti_wishlists_addtowishlist loop = yes]") ?></code>

en: These are separate settings for the "Add to Wishlist" button on a product listing (Shop page, categories, etc.). You can also adjust button and text colors, size, etc. in a <code>TI Wishlist > Style Options.</code>
pl: Są to osobne ustawienia dla przycisku „Dodaj do listy życzeń” na liście produktów (strona sklepu, kategorie itp.). Możesz także dostosować kolory przycisków, tekst, rozmiar itp. W <code> TI Wishlist > Opcje stylu. </code>

en: Remove by anyone
pl: Usuwanie przez każdego

en: <code>%1$s</code> version <strong style="color:red">%2$s</strong> is out of date. The core version is <strong style="color:red">%3$s</strong>
pl: <code>%1$s</code> wersja <strong style="color:red">%2$s</strong> jest przestarzała. Obecna wersja to<strong style="color:red">%3$s</strong>

en: This section shows the files that are overriding the default TI WooCommerce Wishlist templates.
pl: Ta sekcja pokazuje filtry które nadpisują domyślny szablon TI WooCommerce

en: <strong>Your theme (%1$s) contains outdated copies of some WooCommerce Wishlist Plugin template files.</strong><br> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce Wishlist Plugin.<br> You can see which files are affected from the <a href="%2$s">system status page</a>.<br> If in doubt, check with the author of the theme.
pl: <strong>Twój motyw (%1$s) zawiera nieaktualne kopie niektórych plików szablonów wtyczki WooCommerce Wishlist.</strong> <br> Pliki te mogą wymagać aktualizacji, aby upewnić się, że są zgodne z bieżącą wersją wtyczki WooCommerce Wishlist. <br> Możesz sprawdzić, na które pliki ma to wpływ, na <a href="%2$s"> stronie stanu systemu </a>. <br> W razie wątpliwości skontaktuj się z autorem motywu.

en: Overrides
pl: Nadpisywanie

en: WooCommerce Wishlist Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki WooCommerce Wishlist

en: Premium version
pl: Wersja Premium

en: TI WooCommerce Wishlist Templates
pl: Szablony TI WooCommerce Wishlist

en: Email
pl: E-mail

en: Support
pl: Wsparcie

en: Please apply the Wishlist page
pl: Proszę zastosuj stronę Listy życzeń

en: <strong>Welcome to WooCommerce Wishlist Plugin</strong> – You‘re almost ready to start :)
pl: <strong>Witamy we wtyczce WooCommerce Wishlist</strong> - jesteś prawie gotowy, aby rozpocząć :)

en: Run the Setup Wizard
pl: Uruchom kreatora konfiguracji

en: Skip Setup
pl: Pomiń konfigurację

en:  or
pl:  lub

en: Please select some product options before adding this product to your wishlist.
pl: Proszę wybierz jakiś opcje produktu zanim dodasz go to twojej listy życzeń.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Premium Version
pl: Wersja Premium

en: Show Link to Wishlist in my account
pl: Pokaż Link do Listy życzeń na moim koncie

en: Close
pl: Zamknij

en: Product
pl: Produkt

en: Error 404
pl: Błąd 404

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

en: continue
pl: kontynuuj

en: "Add to Wishlist" Text
pl: Dodaj do Listy życzeń

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Your Wishlist is currently empty.
pl: Twoja lista życzeń jest pusta.

en: Wishlist is currently empty.
pl: Lista życzeń jest pusta.

en: Wishlist is not found!
pl: Lista życzeń nie znaleziona!

en: Date Added
pl: Data dodania

en: Template "%s" not found!
pl: Szablon "%s" nie znaleziony!

en: Congratulations
pl: Gratulacje

en: Your Wishlist is ready!
pl: Twoja Lista życzeń jest gotowa!

en: Online Documentation
pl: Dokumentacja Online

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Wishlist Settings
pl: Ustawienia Listy życzeń

en: Welcome!
pl: Witaj!

en: let’s go
pl: do dzieła

en: Not Right Now
pl: Nie teraz

en: Button options
pl: Opcje przycisku

en: Processing Options
pl: Opcje przetwarzania

en: How products should be removed from Wishlist?
pl: Jak produkt powinien być usuwany z Listy życzeń?

en: Added To Wishlist
pl: Dodano do listy życzeń

note: Description of the plugin
en: Wishlist functionality for your WooCommerce store.
pl: Funkcjonalność listy życzeń dla Twojego sklepu WooCommerce.

en: The following page needs to be applied so the “Wishlist” knows where it is.
pl: Następującą stronę należy zastosować, aby „Lista życzeń” wiedziała, gdzie ona jest.

en: TI  Wishlists > Style Options
pl: TI  Wishlists > Opcje stylu

en: This quick setup wizard will help you configure the basic settings.
pl: Ten kreator szybkiej konfiguracji pomoże Ci skonfigurować podstawowe ustawienia.

en: Details about WooCommerce Wishlist Plugin options can be found in our %s.
pl: Szczegóły dotyczące opcji wtyczki WooCommerce Wishlist można znaleźć w naszym %s.

note: Author of the plugin
en: TemplateInvaders
pl: TemplateInvaders - PL NajeźdźcySzablonu

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa

en:  and
pl:  i

en: Setup Wizard
pl: Kreator konfiguracji

en: Product Name
pl: Nazwa produktu

en: Return to the WordPress Dashboard
pl: Powrót do kokpitu WordPressa

en: In stock
pl: Na stanie

en: Stock Status
pl: Stan magazynowy

en: Return To Shop
pl: Powrót do sklepu

en: Show "Add All to Cart" button
pl: Pokaż przycisk "Dodaj wszystko do koszyka"

en: Show "Add Selected to Cart" button
pl: Pokaż przycisk "Dodaj wybrane do koszyka"

en: Templates
pl: Szablony

en: Save
pl: Zapisz

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: Remove
pl: Usuń

en: Automatically
pl: Automatycznie

en: Black
pl: Czarny

en: Style Options
pl: Opcje stylu

en: Button position
pl: Pozycja przycisku

en: White
pl: Biały

en: Use Theme style
pl: Użyj stylu motywu

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Button
pl: Przycisk

en: Template Custom CSS
pl: Własne Style CSS Szablonu

en: Default Wishlist Name
pl: Domyślna nazwa Listy życzeń

en: Wishlist Page
pl: Strona Listy życzeń

en: Remove Product from Wishlist if added to cart
pl: Usuń produkt z Listy życzeń jeśli został dodany do koszyka

en: "View Wishlist" button Text
pl: Pokaż Listę

en: Redirect to Wishlist
pl: Przeniesienie do Listy życzeń

en: "Product added to Wishlist" Text
pl: Produkt został dodany do Listy życzeń

en: "Product already in Wishlist" Text
pl: Produkt znajduje się na liście życzeń

en: Wishlist Page Options
pl: Opcje Strony Lista życzeń

en: Coming soon
pl: Wkrótce

en: My Wishlist
pl: Moja Lista Życzeń

en: Wishlist Processing Options
pl: Opcje Przetwarzania Listy życzeń

en: Automatic removal
pl: Automatyczne usuwanie

en: Remove condition
pl: Usuń warunek

en: Product page "Add to Wishlist" Button Settings
pl: Ustawienia przycisku na stronie "Dodaj do Listy życzeń"

en: After "Add to Cart" button
pl: Po przycisku "Kup teraz"

en: Before "Add to Cart" button
pl: Przed przyciskiem Kup teraz

en: Custom position with code
pl: Własna pozycja w kodzie

en: "Add to Wishlist" Icon
pl: Dodaj do Listy życzeń

en: None
pl: Żaden

en: Heart
pl: Serce

en: Heart+
pl: Serce+

en: "Add to Wishlist" Icon Color
pl: Dodaj do Listy życzeń

en: "Add to Wishlist" button Text
pl: Dodaj do Listy życzeń

en: Wishlist Product Settings
pl: Ustawienia Produktu Listy życzeń

en: Show "Add to Cart" button
pl: Pokaż przycisk "Kup teraz"

en: "Add to Cart" Text
pl: Kup teraz

en: Show Unit price
pl: Pokaż cenę

en: Show Stock status
pl: Pokaż dostępność

en: Show Date of addition
pl: Pokaż datę dodania

en: Wishlist Table Settings
pl: Ustawienia Tabeli Listy życzeń

en: Show Checkboxes
pl: Pokaż Pola zaznaczania

en: Show Actions button
pl: Pokaż przyciski Czynności

en: "Add Selected to Cart" Button Text
pl: Dodaj wybrane do koszyka

en: "Add All to Cart" Button Text
pl: Dodaj wszytko do koszyka

en: Show "Share by Email" Button
pl: Pokaż przycisk "Udostępnij przez Email"

en: "Share on" Text
pl: Udostępnij

en: Social Icons Color
pl: Kolor ikony Social Mediów

en: Dark
pl: Ciemny

en: Wishlist Style Options
pl: Ustawienia Stylów Listy życzeń

en: Use Default Font
pl: Użyj domyślnej czcionki

en: text
pl: tekst

en: Title Font Size
pl: Rozmiar czcionki tytułu

en: Content Text Color
pl: Kolor tekstu zawartości

en: Font
pl: Czcionka

en: Color
pl: Kolor

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: fields
pl: pola

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Select Font Size
pl: Wybierz rozmiar czcionki

en: "Add to Wishlist" product page button
pl: Dodaj do Listy życzeń

en: Background Hover Color
pl: Kolor tła w stanie Hover

en: Button Text Color
pl: Kolor tekstu przycisku

en: Button Text Hover Color
pl: Kolor tekstu przycisku w stanie Hover

en: table
pl: tabela

en: Table Head Background Color
pl: Kolor tła nagłówka tabeli

en: Table Head Text Color
pl: Główny Kolor Tekstu Tabeli

en: Table Head Font
pl: Główna Czcionka Tabeli

en: Table Head Font Size
pl: Główny Rozmiar Tekstu Tabeli

en: Content Text Font
pl: Czcionka tekstu zawartości

en: Content Text Font Size
pl: Wielkość czcionki tekstu zawartości

en: Price Color
pl: Kolor Ceny

en: Price Font
pl: Czcionka Ceny

en: Special Price Color
pl: Kolor ceny specjalnej

en: Special Price Background Color
pl: Kolor tła ceny specjalnej

en: popups
pl: Popupy

en: Normal Buttons Background Color
pl: Kolor Tła Standardowych Przycisków

en: Normal Buttons Background Hover Color
pl: Kolor stanu Hover Standardowych Przycisków

en: Normal Buttons Text Color
pl: Kolor Tekstu Standardowego Przycisku

en: Normal Buttons Text Hover Color
pl: Kolor stanu Hover Standardowego Przycisku

en: Preview
pl: Podgląd

en: %2$s %3$s is required for %1$s. Deactivating %1$s.
pl: %2$s %3$s jest wymagane dla %1$s. Dezaktywuję %1$s.

en: %1$s is confilcted with %2$s %3$s. Deactivating %1$s.
pl: %1$s jest skonfliktowane z %2$s %3$s. Dezaktywuję %1$s.

en: %2$s %3$s is required. Please update it before activating this plugin.
pl: %2$s %3$s jest wymagane. Proszę zaktualizuj to zanim aktywujesz wtyczkę.

en: %2$s %3$s is required. Please downgrade it before activating this plugin.
pl: %2$s %3$s jest wymagane. Proszę zmień na niższą wersję zanim aktywujesz wtyczkę.

en: %2$s %3$s is required. Please activate it before activating this plugin.
pl: %2$s %3$s jest wymagane. Prosimy aktywuj to zanim aktywujesz wtyczkę.

en: %1$s is conflicted with %2$s %3$s. Please disable it before activating this plugin.
pl: %1$s jest skonfliktowane z %2$s %3$s. Proszę wyłącz to zanim aktywujesz plugin.

en: %1$s %3$s is required. Please activate it before activating this plugin.
pl: %1$s %3$s jest wymagany. Proszę aktywuj to zanim aktywujesz wtyczkę.

en: Attention!
pl: Uwaga!

en: Errors(%s)
pl: Błędy(%s)

en: Useful Tip
pl: Przydatne podpowiedzi

en: read documentation
pl: czytaj dokumentację

en: Wishlist
pl: Lista życzeń

en: Create Automatically
pl: Utwórz Automatycznie

en: Create new Page
pl: Utwórz nową Stronę

en: Share
pl: Udostępnij

en: Ready!
pl: Gotowy!

en: Apply %s
pl: Zastosuj %s

en: Return to Wishlist
pl: Powrót do Listy życzeń

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: Wishlist page needs to be selected so the plugin knows where it is. This page should be created upon installation of the plugin, if not you will need to create it manually.
pl: Do prawidłowego działania wtyczki musi być ustawiona strona listy życzeń. Strona powinna zostać utworzona w czasie instalacji wtyczki, jeżeli tak się nie stało, należy ją utworzyć ręcznie.

en: You can choose from our predefined icons or upload your custom icon. Custom icon size is limited to 16x16 px.
pl: Możesz wybrać ikonę lub załączyć własną. Własna ikona musi mieć rozmiar 16x16px

en: Add this shortcode <code>[ti_wishlists_addtowishlist]</code> anywhere on product page, if you have chosen custom position for product button. You will have to do this for each product.
pl: Dodaj ten shortcode <code>[ti_wishlists_addtowishlist]</code> wszędzie na stronie produktu, jeżeli wybrałeś własną pozycję dla tego przycisku, musisz to zrobić dla każdego produktu

en: Social Networks Sharing Options
pl: Social Network  opcje dzielenia

en: Following options will help user to manage and add products to cart from wishlist table in bulk.
pl: Te opcje pomogą użytkownikowi zbiorczo zarządzać produktami i dodawać je do koszyka z tabeli życzeń.

en: Upload
pl: Prześlij

en: Title Color
pl: Kolor tytułu

en: Actions
pl: Działania

en: Template Options
pl: Opcje szablonu

en: Action
pl: Akcja

en: Custom
pl: Własne

en: Add to Cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Create New
pl: Utwórz

en: Manual
pl: Podręcznik

en: Processing
pl: W trakcie realizacji

en: Hover Color
pl: Kolor podświetlenia

en: Premium Features
pl: Elementy premium

en: Text Hover Color
pl: Kolor tekstu po najechaniu myszką

en: Font Size
pl: Wielkość liter

en: &ldquo;%s&rdquo;
pl: &bdquo;%s&rdquo;

en: add to cart button
pl: przycisk dodaj do koszyka

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenie obramowania

en: Price Font Size
pl: Rozmiar czcionki ceny

en: %1$s by %2$s
pl: %1$s autorstwa %2$s

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne
